Mani favorīti Mani salīdzinājumi Manas saglabātās meklēšanas Mazumtirgotāja atrašana
Lexus Program Benefits

LEXUS SELECT

Apstiprināto lietoto automobiļu priekšrocības

LEXUS SELECT LIETOTU AUTOMOBIĻU KLIENTU PRIEKŠROCĪBU PROGRAMMA

Lexus Logo Lexus Logo
LV - Content "program benefits"

Rūpīga kvalitātes pārbaude

Lexus SELECT statuss tiek piešķirts tikai tādiem lietotajiem automobiļiem, kas atbilst visstingrākajiem Lexus standartiem. Piemēram, visi mūsu lietotie Lexus automobiļi ir izturējuši visaptverošu 150 punktu pārbaudi, ko veic mūsu tehniķi, un Hibrīda “veselības” pārbaudi hibrīda modeļiem. Mūsu automobiļu klāsta kvalitāte ir tik augsta, ka pat automobiļi ar līdz pat 160 000 km nobraukumu vai 8 gadus veci var kļūt par Lexus SELECT. Visi Lexus SELECT automobiļi iziet “Drošības un kvalitātes pārbaudi”, pirms tie tiek uzņemti programmā. Specializēts Lexus tehniķis rūpīgi pārbauda automobiļa vispārējo stāvokli – no ārpuses, iekšpusē un no apakšpuses. Pēc pārbaudes un jebkādiem tehniskiem remontiem automobilis tiek pedantiski iztīrīts.

Garantija

Lexus garantija ir paredzēta, lai sniegtu drošības sajūtu, kādu Jūs sagaidāt, iegādājoties lietotu Lexus no Lexus SELECT. Pilnīgam sirdsmieram visiem Lexus SELECT automobiļiem ir līdz pat 2 gadu vai 500 000 km garantija. Tā ir viena no vispilnīgākajām garantijām, kādu sastapsiet lietotam automobilim, un tā ļaus Jums pilnībā izbaudīt savu lietoto Lexus. Lexus SELECT lietoto automobiļu garantija sniedz Jums tādu pašu sirdsmieru, kā iegādājoties jaunu Lexus. Pilns seguma apraksts ir sniegts garantijas brošūrā, ko varat saņemt pie sava Lexus mazumtirgotāja.

Lexus tehniskā palīdzība uz ceļa

Ikvienam SELECT lietotajam Lexus tiek nodrošināta Lexus tehniskā palīdzība uz ceļa vismaz vienu gadu. 24/7 tehniskā palīdzība uz ceļa visā Eiropā tiek sniegta tāpat kā jaunajiem Lexus automobiļiem. Ja automobilis sabojāsies, sniegtie pakalpojumi ietver aizvilkšanu uz tuvāko pārstāvniecību, izmitināšanu luksusa viesnīcā, pirmās klases vilciena biļeti vai biznesa klases lidmašīnas biļeti un Lexus maiņas automobili. Lūdziet savā Lexus pārstāvniecībā SELECT garantijas brošūru, lau uzzinātu pilnus noteikumus un nosacījumus.

Pilna tehnisko apkopju vēsture

Visiem Lexus SELECT automobiļiem ir jābūt Lexus mazumtirgotāja apstiprinātai tehnisko apkopju vēsturei. Mūsu automobiļi tiek rūpīgi atlasīti no uzticamiem partneriem vai mūsu pašu tīkla. Tas nodrošina automobiļu uzticamību ilgtermiņā un saglabātu tieši tādu pašu veiktspēju, kā tad, kad tie tika pārdoti kā jauni automobiļi.
Lexus LogoLexus Logo
Lexus LogoLexus Logo