Mani favorīti Mani salīdzinājumi Manas saglabātās meklēšanas Mazumtirgotāja atrašana
Iemesli iegādāties lietotu Lexus

Laiks jautājumiem...

Vai Jums ir jautājumi?
Mums ir atbildes.

IEMESLI IEGĀDĀTIES LIETOTU LEXUS (J&A)

Es vēlos iegādāties automobili, kāpēc man būtu jāizvēlas Lexus?

Lexus nozīmē vismodernāko dizainu, jaudu, veiktspēju un tehnoloģijas, kā arī tirgū vadošo apdares meistarības līmeni un to, ka autovadītāji piedzīvo vispilnīgāko greznību. Mūsu Lexus apstiprināto lietoto automobiļu tīkla mērķis ir nodrošināt patērētājiem visaugstākā līmeņa klientu apkalpošanu un vislabāko automobiļa iegādes pieredzi pie Lexus.

Vai Lexus lietotajiem automobiļiem ir laba reputācija?

Lexus apstiprinātajiem lietotajiem automobiļiem ir drošu un koptu automobiļu reputācija, tie ir ieguvuši daudzas godalgas par savu kvalitāti un uzticamību. Mūsu augstākās klases sedanu, kupeju, kabrioletu un SUV klāsts ir guvis mums lojālu īpašnieku loku. Gan JD Power 2012. gada aptaujā, gan "What Car" un "This Is Money" reitingos Lexus ir viens no pirmajiem diviem autoražotājiem ar vislabākajiem klientu apkalpošanas rezultātiem.

Vai lietotu Lexus var iemainīt pret jaunāku lietotu Lexus?

Tāpat kā ar jebkuru citu daļējas iemaksas automobili, tā vērtība būs atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, automobiļa vecuma, nobraukuma un stāvokļa. Tomēr ir daži veidi, ar kuru palīdzību var noteikt aptuvenu nododamā lietotā Lexus automobiļa vērtību. Ievadot informāciju par automobili jebkurā no populārākajām automobiļu novērtēšanas vietnēm, kuras var atrast meklētājprogrammās, var iegūt diezgan precīzu pašreizējo automobiļa vērtību. Jūs varat izmantot arī mūsu “Novērtējiet savu automobili” funkciju, kurā norādītas budžeta vadlīnijas Jūsu nākamajam Lexus apstiprināta lietota Lexus pirkumam.

Cik maksā lietots Lexus?

Protams, lietotu Lexus automobiļu cenas būs atšķirīgas atkarībā no modeļu klāsta un modeļa. Nosakiet, kādi ir Jums svarīgākie faktori, iegādājoties lietotu Lexus, piemēram, vēlamo virsbūves veidu (hečbeks, sedans), pieejamo budžetu vai automobiļa patēriņu. Ievadiet vissvarīgāko faktoru mūsu apstiprināto lietoto automobiļu meklētājā, ievadiet savas izvēles, uzziniet, kādi automobiļi atbilst Jūsu kritērijiem un sazinieties ar attiecīgo pārstāvniecību, lai uzzinātu vairāk, vai piesakiet vizīti un rezervējiet izmēģinājuma braucienu.

Varbūt labāk ir pirkt jaunu, nevis lietotu Lexus?

Ja Jūsu budžets atļauj iegādāties vai nu jaunu vai lietotu Lexus, Jūsu jautājums drīzāk ir: "Kādas funkcijas un labumus es saņemšu par savu naudu, ja iegādāšos jaunu vai lietotu Lexus?" Visticamāk Jūsu budžets ļautu Jums iegādāties gandrīz jaunu Lexus, kam piemīt viss tas aprīkojums un funkcijas, kuru Jūs vēlaties, par cenu, kas Jūs apmierina. Vai Jūsu budžets ļauj Jums iegādāties jaunu Lexus ar garāku garantiju, tas būtu nelietots un piedāvātu citus labumus, kas pieejami tikai iegādājoties jaunu automobili. Atvēliet sev laiku, apmeklējiet vietējo Lexus pārstāvniecību un izrunājiet savas vēlmes. Kā liecina "What Car" un "This Is Money” aptaujas, Lexus klientu apkalpošanas līmenis ir gluži neticams, un mūsu mērķis ir palīdzēt Jums pieņemt lēmumu, kas ir vislabākais tieši Jums.

Kurš ir vislabākais lietotais Lexus?

Tas ir atkarīgs no Jūsu dzīvesveida. Tikai Jūs varat zināt, vai Jūsu prasībām nepieciešams automobilis, kas vislabāk kalpos aizņemtai ģimenes dzīvei, vai ir sportiska stila un liek atskatīties. Izmēģiniet Lexus apstiprināto lietoto automobiļu meklētāju un iepazīstieties ar plašo izvēli un pieejamo klāstu. Apmeklējiet Lexus pārstāvniecību un izrunājiet savas vēlmes – kādām īpašībām jāpiemīt Jūsu nākamajam ideālajam Lexus automobilim. Neatkarīgi no tā, kādu automobili Jūs izvēlēsieties, visiem mūsu apstiprinātajiem lietotajiem un gandrīz jaunajiem Lexus automobiļiem tiek nodrošināts vismaz vienu gadu ilgs ražotāja garantijai līdzvērtīgs garantijas nodrošinājums ar neierobežotu nobraukumu.

Kādas garantijas tiek nodrošinātas lietotiem Lexus automobiļiem?

Lexus garantija ir paredzēta, lai sniegtu drošības sajūtu, kādu Jūs sagaidāt, iegādājoties apstiprinātu lietotu Lexus. Visiem apstiprinātajiem lietotajiem Lexus automobiļiem tiek nodrošināts vismaz vienu gadu ilgs ražotāja garantijai līdzvērtīgs garantijas nodrošinājums ar neierobežotu nobraukumu. Visiem automobiļiem, kam atlikusi par vienu pilnu gadu īsāka ražotāja garantija, jāpiesakās obligātajai garantijai. Automobiļiem ar nobraukumu, kas mazāks par 60 000 kilometres, un kam atlicis viens pilns ražotāja garantija gads, nav nepieciešams pieteikties obligātajai garantijai.

Kur es varu iegādāties apstiprinātu lietotu Lexus?

Vispirms Jūs varat izmantot mūsu apstiprināto lietoto automobiļu meklētāju, kurā uzrādās visi valstī pārdošanā esošie apstiprinātie lietotie Lexus. Jūs varat aplūkot vairākus attēlus, pilnas specifikācijas un nosūtīt savus jautājumus tiešsaistē, kā arī (kur pieejams) piesolīt savu cenu par automobili.

Ar kādu summu man jārēķinās, ja vēlos iegādāties Lexus Hibrīda automobili?

Ir aprēķināts, ka Hibrīda automobiļi ietaupa vidēji apmēram 2000€ par degvielas izmaksām gada laikā. Lietoto automobiļu tirgus lietotus Lexus hibrīda automobiļus piedāvā par konkurētspējīgām cenām, un Jūs, piemēram, varat ieraudzīt līdzīgas cenas 2011. gada Lexus1,8 l CT 200h un 1,8 l Audi A3.

Ar ko Hibrīda automobiļi atšķiras no tradicionālajiem automobiļiem?

Pilnā hibrīda automobiļus var darbināt tikai elektromotors, tikai iekšdedzes dzinējs vai abi kopā. Parasti, iedarbinot automobili un braucot nelielā ātrumā, to klusi darbina tikai elektromotors – netiek radītas CO2 emisijas un izmantota degviela. Ātrumam pieaugot, darbu pārņem iekšdedzes dzinējs, un nepieciešamības gadījumā elektromotors nodrošina papildu jaudu (piemēram, paātrinoties). Lexus automobiļos izmantota pilnā hibrīda sistēma, kas inteliģenti izvēlas vispiemērotāko jaudas avotu un ar reģeneratīvās bremzēšanas palīdzību atgūst daudz vairāk enerģijas, lai uzlādētu akumulatoru, kas nodrošina jaudu vienam vai vairākiem jaudīgiem automobiļa elektromotoriem.

Lexus LogoLexus Logo
Lexus LogoLexus Logo