Mūsu zīmola solījums

Iegādājoties lietotu Lexus autorizētā Lexus pārstāvniecībā, Jums tiks sniegts sirdsmiers, ko nodrošina mūsu apbrīnojamais zīmola solījums, kas sastāv no elementiem, kas sīkāk izskaidroti tālāk.

LEXUS SELECT Garantija
LEXUS SELECT Garantija

Lexus garantija ir paredzēta, lai sniegtu drošības sajūtu, kādu Jūs sagaidāt, iegādājoties lietotu Lexus no Lexus SELECT. Pilnīgam sirdsmieram visiem Lexus SELECT automobiļiem ir līdz pat 2 gadu vai 500 000 km garantija. Tā ir viena no vispilnīgākajām garantijām, kāda ir pieejama lietotam automobilim, un tā ļaus Jums pilnībā izbaudīt savu lietoto Lexus. Lexus SELECT lietoto automobiļu garantija sniedz Jums tādu pašu sirdsmieru, kā iegādājoties jaunu Lexus. Pilns seguma apraksts ir sniegts garantijas brošūrā, ko variet saņemt pie sava Lexus mazumtirgotāja.

Lexus tehniskā palīdzība uz ceļa
Lexus tehniskā palīdzība uz ceļa

Ikvienam SELECT lietotajam Lexus tiek nodrošināta Lexus tehniskā palīdzība uz ceļa vismaz divi gadu. 24/7 tehniskā palīdzība uz ceļa visā Eiropā tiek sniegta tāpat kā jaunajiem Lexus automobiļiem. Ja automobilis sabojāsies, sniegtie pakalpojumi ietver aizvilkšanu uz tuvāko pārstāvniecību, izmitināšanu luksusa viesnīcā, pirmās klases vilciena biļeti vai biznesa klases lidmašīnas biļeti un maiņas automobili. Lūdziet savā Lexus pārstāvniecībā SELECT garantijas brošūru, lau uzzinātu pilnus noteikumus un nosacījumus.

Rūpīga kvalitātes pārbaude
Rūpīga kvalitātes pārbaude

Lexus SELECT statuss tiek piešķirts tikai tādiem lietotiem automobiļiem, kas atbilst visstingrākajiem Lexus standartiem. Piemēram, visi mūsu lietotie Lexus automobiļi ir izturējuši visaptverošu pārbaudi, ko veic mūsu tehniķi, kā arī Hibrīda “veselības” pārbaudi hibrīda modeļiem. 
Mūsu automobiļu klāsta kvalitāte ir tik augsta, ka pat automobiļi ar līdz pat 185 000 km nobraukumu vai 10 gadus veci var kļūt par Lexus SELECT. Visi Lexus SELECT automobiļi iziet “Drošības un kvalitātes pārbaudi”, pirms tie tiek uzņemti programmā. Specializēts Lexus tehniķis rūpīgi pārbauda automobiļa vispārējo stāvokli – no ārpuses, iekšpusē un automašīnas piekarē. Pēc pārbaudes un jebkādiem tehniskiem remontiem automobilis tiek rūpīgi iztīrīts.

Pielāgoti finansējuma risinājumi
Pielāgoti finansējuma risinājumi

Jūsu Lexus mazumtirgotājs ar prieku palīdzēs Jums atrast vispievilcīgāko finansējuma risinājumu un/vai apdrošināšanas segumu Jūsu lietotajam Lexus. Mēs piedāvājam plašu finanšu produktu un pakalpojumu klāstu, kas atbildīs Jūsu prasībām. Lūdzu, vaicājiet mūsu pielāgotos finansējuma un apdrošināšanas risinājumus savam vietējam Lexus mazumtirgotājam.

Pilna tehnisko apkopju vēsture
Pilna tehnisko apkopju vēsture

Visiem Lexus SELECT automobiļiem ir jābūt Lexus mazumtirgotāja apstiprinātai tehnisko apkopju vēsturei. Mūsu automobiļi tiek rūpīgi atlasīti no uzticamiem partneriem vai mūsu pašu tīkla. Tas nodrošina automobiļu uzticamību ilgtermiņā un saglabātu tieši tādu pašu veiktspēju, kā tad, kad tie tika pārdoti kā jauni automobiļi.

Automobiļiem maiņas politika
Automobiļiem maiņas politika

Ja kāda iemesla dēļ Jūs nebūsiet pilnībā apmierināts ar iegādāto lietoto Lexus, Jūsu Lexus mazumtirgotājs izskatīs iespēju Jums veikt bezmaksas maiņu. Uz šo politiku attiecas noteikumi un nosacījumi, kurus Jūsu Lexus mazumtirgotājs izskaidros sīkāk.

Iemesli iegādāties lietotu Lexus
Iemesli iegādāties lietotu Lexus
 Novērtē savu automobili
Novērtē savu automobili
Lexus pakalpojum
Lexus pakalpojum